Niemcy, ort, 1684 HS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Niemcy, ort, 1684 HS

Niemcy, ort, 1684 HS

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:46:00
179558
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1684 HS, Królewiec, końcówka napisu A• C & P• EL•, wariant z obwódką na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny z blaskiem menniczym
Literatura: Schrötter - nie notuje z tą odmianą końcówki napisu, Neumann 11.117b

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 282

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  170 zł