Kanada, 1 dolar, 1972

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Kanada, 1 dolar, 1972

Kanada, 1 dolar, 1972

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:45:20
182807
Opis: Kanada - Elżbieta II od 1952, 1 dolar, 1972, Ottawa, Canoe
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '500', patyna, moneta w oryginalnym pudełku
Literatura: KM 64.2a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 225

1)  60 zł
2)  60 zł
3)  38 zł