Kanada, 1 dolar, 1971

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Kanada, 1 dolar, 1971

Kanada, 1 dolar, 1971

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:45:00
182805
Opis: Kanada - Elżbieta II od 1952, 1 dolar, 1971, Ottawa, 100. rocznica przyłączenia Kolumbii Brytyjskiej
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '500', patyna, moneta w oryginalnym pudełku
Literatura: KM 80

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 220

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  40 zł
4)  38 zł