Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Śląsk, 3 krajcary, 1667 SHS

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:34:20
183780
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim - Leopold I 1658-1705, 3 krajcary, 1667 SHS, Wrocław, bez szarf pod koroną, końcówka napisu SIL na rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, rysa na awersie
Literatura: F.u.S. 458, E.-M. 970

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 175

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  55 zł
6)  46 zł
7)  42 zł
8)  42 zł
9)  36 zł