Śląsk, grosz, bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Śląsk, grosz, bez daty

Śląsk, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:33:00
184010
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, grosz, bez daty, Legnica, Aw: Orzeł śląski i napis FRIDERICVS DG DVX SLESIE, Rw: Półpostać św. Jadwigi z budynkiem kościoła w dłoniach i napis MONETA DVCIS LEGNICENS
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, wyszczerbienie na obrzeżu i podgięcie krążka
Literatura: Fbg. 188, Kop. 4916 (R2)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 332

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  85 zł