Polska, 10 złotych, 1964

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:21:00
184517
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, PRÓBA (bez napisu PRÓBA), Kazimierz Wielki
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, nakład nieznany, rzadka i piękna moneta w pudełku NGC 3927706-005 z oceną MS65
Literatura: Parchimowicz P241b

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 355

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  640 zł
7)  620 zł