Polska, 1 fenig, 1937

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, 1 fenig, 1937

Polska, 1 fenig, 1937

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:18:20
184048
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 fenig, 1937, Berlin
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna, ciemna patyna, wyśmienity egzemplarz w pudełku NGC 4786048-079 z oceną MS 65 BN
Literatura: AKS 25, Jaeger D.2, CNG 508.V, Parchimowicz 53e

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 210

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł