Polska, 5 guldenów, 1935

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, 5 guldenów, 1935

Polska, 5 guldenów, 1935

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:16:20
184474
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 5 guldenów, 1935, Berlin, Koga
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ślad po usuniętej zawieszce, duże uszkodzenia obrzeża
Literatura: AKS 11, CNG 523, Jaeger D.19, Parchimowicz 68

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 460

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  500 zł
5)  350 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  240 zł