Polska, 1 grosz, 1923

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, 1 grosz, 1923

Polska, 1 grosz, 1923

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 21:14:00
184040
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 1923, Kings Norton
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękna moneta w pudełku NGC 4784859-013 z oceną MS 64 RB
Literatura: Parchimowicz 101a

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 325

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  210 zł
5)  210 zł
6)  190 zł
7)  160 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł