Polska, grosz, 1793 MV

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, grosz, 1793 MV

Polska, grosz, 1793 MV

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:56:00
183564
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1793 MV, Warszawa, korona nad monogramem nisko zawieszona
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 137, Plage-miedź 188, Parchimowicz SAP 5.E2

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 104

1)  38 zł
2)  36 zł