Polska, grosz, 1776 EB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, grosz, 1776 EB

Polska, grosz, 1776 EB

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:55:40
183708
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz, 1776 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 112, Plage-miedź 144, Parchimowicz 5.l1

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 524

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  165 zł
4)  85 zł
5)  40 zł
6)  36 zł
7)  30 zł