Polska, ort, 1754

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, ort, 1754

Polska, ort, 1754

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:46:40
184383
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754, Lipsk, efraimek, szerokie popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z ośmioma kropkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 687 var.d, Olding 479

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 181

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł