Polska, 1/3 talara (1/2 guldena), 1751

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:46:20
183704
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, 1/3 talara (1/2 guldena), 1751, Drezno, litery FWoF (inicjały Fryderyka Wilhelma o Feral'a)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Kahnt 554, Merseburger 1756, Kohl 473

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 362

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  270 zł
5)  270 zł
6)  250 zł
7)  240 zł