Polska, ort, 1613

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, ort, 1613

Polska, ort, 1613

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:37:20
183547
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1613, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, kropki przy krzyżu nad herbem miasta
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, mechaniczne uszkodzenia na lwie w herbie
Literatura: Shatalin GD13-11 (R2)

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 694

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  430 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  160 zł