Polska, trojak, 1598

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:36:20
183550
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1598, Wilno, popiersie króla z wachlarzowatą kryzą, data przedzielona znakiem mennicy (głowa wołowa przebita hakami) i herbem Demetriusza Chaleckiego
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Iger V.98.2.a (R4), Ivanauskas 5SV54-30 (RR)

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 347

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  700 zł
4)  640 zł
5)  500 zł
6)  340 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  270 zł