Polska, szeląg, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, szeląg, 1623

Polska, szeląg, 1623

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:36:00
183571
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szeląg, 1623, Kraków
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 719, Kopicki (ZIIIW) 196

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 500

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  20 zł