Polska, trojak, 1599

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:34:40
183694
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Lublin, na rewersie litera L i skrócona data przedzielona herbem Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niedobity, ale ładnie zachowany, kolorowa patyna
Literatura: Iger L.99.1.a

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 227

1)  280 zł
2)  280 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł