Polska, szóstak, 1596

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:28:00
183692
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 1240 (R1), Kopicki (ZIIIW) 904

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 375

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł