Polska, trojak, 1585

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:24:20
183551
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, wysoka korona króla, końcówka RIGE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Iger R.85.1.k (R), ale nieco inna interpunkcja, K.-G.37, ale kropka pomiędzy ARG i TRIP

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 645

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  460 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  220 zł