Polska, liczman (podskarbiówka), bez daty

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:23:40
184018
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, liczman (podskarbiówka), bez daty, Aw: Dwa herby trzymane przez anioła, poniżej trójlistek, całość otoczona wieńcem z kwiatów lilii; Rw: Od góry inicjały P.W-D.W, rozdzielone od dolnej części napisu gałązką drzewa liściastego, u dołu DOMINVS PROVIDE BIT
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: Drożdż 54 (R7), Demel 45 (R6), H-Cz. 4072 (R7)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 705

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  760 zł
4)  560 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł