Śląsk, halerz, 1445-1453

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Śląsk, halerz, 1445-1453

Śląsk, halerz, 1445-1453

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:08:20
183967
Opis: Śląsk - Księstwo Cieszyńsko-Oświęcimskie - Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski 1433-1457, halerz, 1445-1453, Oświęcim, Aw: Wieża, po bokach O-S, legenda Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.29 g, ciemna patyna, rzadki
Literatura: Fbg 802, BRP Gśl. 76

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 325

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  90 zł