Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 236-238

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:05:00
184491
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksym (syn Maksymina) 235-238 - jako cezar, sestercja, 236-238, Rzym, Aw: Popiersie w prawo i napis MAXIMUS CAES GERM, Rw: Stojący cesarz, za nim dwa sztandary, w polu S-C, w otoku napis PRINCIPI IVVENTVTIS
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 23.01 g, zielonkawa patyna, ładny egzemplarz
Literatura: RIC 13

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 625

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  500 zł
6)  440 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  370 zł
10)  360 zł
11)  320 zł