Rosja, 5 rubli, 1910 ЭБ

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.
Rosja, 5 rubli, 1910 ЭБ

Rosja, 5 rubli, 1910 ЭБ

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 20:03:20
184315
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 5 rubli, 1910 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złoto, 4.29 g,, uszkodzenie mechaniczne przed głową władcy, rzadki rocznik
Literatura: Fr. 180, Bitkin 36 (R), Kazakov 377

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 226

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 650 zł
4)  1 550 zł
5)  1 500 zł