Polska, kopia rzadkiego medalu wybitego dla Jana Ludwika Regemanna, 1771

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, sztabki srebrne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-08-2019 22:12:00
173310
Opis: Polska - Polska pod zaborami, kopia rzadkiego medalu wybitego dla Jana Ludwika Regemanna, 1771, Aw: Popiersie w prawo, na dole sygnatura I.P. HOLZHÆUSSER F., IOAN : LUD : REGEMANN. BOERHAAVII. DISCIP : N : BREMÆ. MDCCXI., Rw: Otok, wewnątrz napis, medal projektu Jana Filipa Holzhaeussera
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 56.25 g, 59.2 mm, odlew, rzadki, lekki nalot korozyjny
Literatura: H-Cz. 4024 (oryginał), Racz. 558 (oryginał), Więcek 30 (oryginał)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 227

1)  75 zł