Zakończenie: 11-07-2019 20:00 ÷ 22:43
Chiny, 100 juanów, 1941
183107
seria P, numeracja 717283 | IV/V |
75 zł szac. 50 zł 236 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, asygnata na 15 soli, 4.01.1792
206976
seria 125 | II |
55 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Śląsk, 1.000 marek, 19.10.1922
183116
bez oznaczenia serii i numeracji, z perforacją Ungültig | III/IV |
130 zł szac. 80 zł 128 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, czek podróżniczy na 2.000 złotych, lata 80. XX w.
183656
seria N, numeracja 4955169 | I/I- |
70 zł szac. 60 zł 173 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, zestaw 4 banknotów:
183115
500 pengo 15.05.1945, 10.000 pengo 15.07.1945 z znaczkiem... | I/II |
55 zł szac. 50 zł 191 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, zestaw 4 banknotów:
183114
10.000 milpengo (10 milionów pengo) 29.04.1946; 100.000 m... | I/II |
50 zł szac. 50 zł 91 wyświetleń |
4 | zakończona | |
zestaw różnych banknotów, zestaw 6 banknotów
183104
100 i 200 cruzeiros (1981-1984) - Brazylia, 100 i 500 rie... | I |
70 zł szac. 60 zł 156 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, kwit daru wartości 50 złotych
183659
numeracja 576736*, blanco | II |
85 zł szac. 50 zł 95 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Czechosłowacja, 1.000 koron, 25.04.1934
183118
seria K, numeracja 114052, perforowany napis SPECIMEN | I- |
115 zł szac. 80 zł 128 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Czechosłowacja, 500 koron, 12.07.1941 (1945)
183117
seria 6 Oj, numeracja 028211, dwukrotna perforacja SPECIMEN | I-/II+ |
38 zł szac. 30 zł 198 wyświetleń |
5 | zakończona |