Śląsk, medal nagrodowy Północnozachodniego Śląskiego Towarzystwa Leśniczo-Rolniczego, 1872-1897

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:26:00
183331
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim, medal nagrodowy Północnozachodniego Śląskiego Towarzystwa Leśniczo-Rolniczego, 1872-1897, Aw: Snopek zboża i narzędzia rolnicze, na dole sygnatura A.KLEBERG, w otoku LAND UND FORSTWIRTSCHAFTLICHER VEREIN FÜR DAS NORD WESTLICHE SCHLESIEN., Rw: Wieniec z płodów rolnych, wewnątrz DEM / VERDIENST / UM DIE / LANDESKULTUR, na rancie imiennk J•C, dodatkowo oryginalne pudełko, medal wykonany Josepha Christlbauera w Wiedniu
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 25.20 g, delikatnie przetarte tło, ale pięknie zachowany i rzadki, zwłaszcza z oryginalnym pudełkiem

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 323

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  380 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  300 zł