Śląsk, medal wybity z okazji złożenia hołdu stanów śląskich królowi, 1786

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:25:40
183283
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk Wilhelm II 1786-1797, medal wybity z okazji złożenia hołdu stanów śląskich królowi, 1786, autorstwa Loosa, Aw: Popiersie króla w prawo, FRIDERICVS GVILIELMVS BORVSSORVM REX, Rw: NOVA SPES REGNI / FIDES SILES. PRAEST. VRATISL. D. XV OCTOBR. MDCCLXXXVI, sygnowany AS pod popiersiem
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.5 mm, 7.19 g, delikatne uszkodzenia obrzeża, czyszczony
Literatura: F.u.S. 4530, Sakwerda str. 111, Helbing (1917) 2251

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 295

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  210 zł
5)  135 zł
6)  125 zł