Watykan (Państwo Kościelne), giulio, An VI (1735/1736)

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:23:20
183465
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XII 1730-1740, giulio, An VI (1735/1736), Rzym
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Muntoni 94, Berman 2646

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 136

1)  300 zł