Watykan (Państwo Kościelne), teston, An IV (1734)

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:23:00
183464
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Klemens XII 1730-1740, teston, An IV (1734), Rzym
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Muntoni 39, Berman 2629

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 130

1)  310 zł
2)  300 zł