Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:06:40
183207
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie, skrócona data Z - Z na rewersie po bokach tarczy herbowej
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin GW22-26

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 192

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  135 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  115 zł