Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1595

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 22:06:00
183438
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Fryderyk von Ansbach 1578-1603, grosz, 1595, Królewiec
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, rzadki
Literatura: Slg. Marienburg 1304, Henckel 3172a, Voss. 1454, v. Schrötter 1295

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 840 zł
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Ilość odsłon: 185

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł