Polska, 5 groszy, 1925

Polska, 5 groszy, 1925

Polska, 5 groszy, 1925

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:52:00
183067
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1925, Warszawa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, naturalna barwa, mejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 103b

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 884

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  740 zł
4)  640 zł
5)  500 zł
6)  120 zł