Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Polska, talar, 1763

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:39:40
183291
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, talar, 1763, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, poniżej FWôF i napis wokoło
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.96 g
Literatura: Kahnt 541.b - bez sygnatury pod popiersiem króla, Dav. 2676, Schnee 1047, Merseburger 1750

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 1724

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 200 zł
4)  2 000 zł
5)  1 900 zł
6)  1 800 zł
7)  1 700 zł
8)  1 700 zł
9)  1 600 zł
10)  1 500 zł
11)  1 450 zł
12)  1 400 zł
13)  1 350 zł
14)  1 150 zł
15)  1 100 zł
16)  1 050 zł
17)  980 zł
18)  940 zł
19)  900 zł