Polska, denar, 1609

Polska, denar, 1609

Polska, denar, 1609

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:30:00
183240
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Poznań, denar, 1609, Poznań, skrócona data 0-9 po bokach kluczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: wyraźnie wybity, ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 7960 (R4), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  95 zł