Polska, denar, 1622

Polska, denar, 1622

Polska, denar, 1622

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:29:40
183063
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, denar, 1622, Kraków, wariant z skróconą datą Z-Z po bokach monogramu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Kop. 569 (R3)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 131

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  75 zł
4)  65 zł