Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:29:00
183231
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, na awersie SIG III
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.99.1.b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  65 zł