Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:28:40
183264
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa, na awersie SIG III
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.99.1.b, ale DG - REX zamiast D - G REX

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 121

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  100 zł
4)  90 zł