Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:28:20
183263
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Wschowa, litera F oraz skrócona data rozdzielone herbem Lewart
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.98.5.a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 145

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  95 zł
4)  80 zł