Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:23:20
183010
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, SIGI 3 w napisie na awersie, POLONI w napisie na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.91.1.b (odm. - nieco inna interpunkcja)

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 207

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  75 zł
7)  65 zł