Polska, grosz, 1529?

Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 21:08:40
Polska, grosz, 1529?

Polska, grosz, 1529?

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:08:40
182521
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1529?, Kraków, herb Odrowąż między gwiazdkami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rdzawa patyna na monecie
Literatura: Kop. 422 (R1), PN2-Dut. 11

Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 76