Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 21:05:00
183543
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode 1351-1382, szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST' (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.64 g, patyna, małe zgięcie, ale czytelny egzemplarz
Literatura: Voss. §38/134, Neumann 4

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 204

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  135 zł
5)  80 zł