Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:52:00
183294
Opis: Węgry - Piotr Orseolo 1038-1041, denar, Aw: Krzyż klinami w kątach, PETRVS REX, Rw: Krzyż klinami w kątach, PANNONIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.53 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Frynas H.2.1, Huszár 6 (R1)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 365

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  460 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  340 zł
10)  320 zł