Polska, weksel, 1836

Polska, weksel, 1836

Polska, weksel, 1836

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:39:00
183539
Opis: Polska, weksel, 1836, numer 3372, wystawiony w Brodach weksel na kwotę 260 guldenów (w Zwanzigerach), wystawiony Rubinowi Strisowerowi przez Askenazego ...?, ślad po pieczęci lakowej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamany w pionie, niewielka dziura oraz kilka dziurek po szpilkach, zagięte rogi, po lekkiej konserwacji

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 76

1)  85 zł
2)  80 zł