Polska, weksel, 1835

Polska, weksel, 1835

Polska, weksel, 1835

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:38:20
183538
Opis: Polska - La Banque De Pologne, weksel, 1835, numer 14182, wystawiony w Radziwiłłowie weksel na kwotę 1900 złotych i 20 kopiejek, podpisany przez Adolpha Dobrowolskiego, sekretarza Adama Jerzego Czartoryskiego, wystawiony Simonowi G. Seiza, bankierowi z Wiednia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po pieczęci lakowej, kilkukrotnie złamany, niewielka dziura, po delikatnej konserwacji

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 215

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł