wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 150..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:03:00
181278
Opis: wydawnictwa polskie, Strzałkowski Jacek - Słownik medalierów polskich i z Polską związanych 1508-1965 (materiały); Dictionary of Medallists; Madailleure Lexikon, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 132 str. formatu C6, oprawa kartonowa, poszukiwany indeks alfabetyczny medalierów wraz ze wskazaniem znanych medali

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 117

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  18 zł