wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:02:40
181284
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Plakiety mennicy w Warszawie 1926-1939, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 38 stron + tablice formatu 12 x 21 cm, oprawa kartonowa, pięknie zachowane, ilustrowany katalog plakiet wyemitowanych przez mennicę warszawską

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 56

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  32 zł