wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:02:20
181288
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Projekty monet polskich 1923-1938, Warszawa 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 35 stron formatu 12 x 21 cm, oprawa miękka, ilustrowana praca dotycząca konkursów na projekty monet polskich

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 407

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  42 zł