wydawnictwa polskie, Bank Polski 1828-1928 Dla upamiętnienia stuletniego jubileuszu otwarcia, W..

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:02:00
91849
Opis: wydawnictwa polskie, Bank Polski 1828-1928 Dla upamiętnienia stuletniego jubileuszu otwarcia, Warszawa 1928 (REPRINT Lublin)
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 202 stron i 62 tablice formatu większego od A4, twarda, elegancka oprawa w skórę z pięknymi ozdobami i złoceniami, ładnie zachowana, spękania skóry na grzbiecie

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 337

1)  80 zł
2)  75 zł