literatura numizmatyczna, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993

Rozpoczęcie: 01-07-2019 18:00
Zakończenie: 11-07-2019 20:00:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:00:40
91850
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Katalog 5 aukcji WCN, 19.11.1993
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu A4, oprawa kartonowa, 600 pozycji, katalog kolekcji Dąbrowskiego, największego na świecie zbioru XIX-wiecznych banknotów polskich

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 65