wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-07-2019 20:00:20
91848
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice, oprawa kartonowa lakierowana, bardzo ładnie zachowane, bloki lekko porozklejane, ale bez luźnych stron

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 416

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  340 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł